/ 2011.07.12. 12:10:35 |
Garázdaság - még a héten megjavítja a Városgondnokság az Országalma tetejéről letört keresztet
Keddre virradó éjszaka garázda fiatalok letörték az Országalma keresztjét. Székesfehérvár Városgondnoksága még délelőtt intézkedett a a város történelmi jelentőségét szimbolizáló alkotás megjavítása érdekében: a tervek szerint csütörtökre visszakerül a kereszt az Országalma tetejére. A rendőrség nyomozást indított a garázdák kézre kerítése érdekében. Az okozott kár mintegy százezer forint.







