/ 2010.09.27. 08:05:53 |
Több, mint 60 köbméter szemetet takarított el a Városgondnokság a fesztiválok után
Székesfehérvár Városgondnoksága a belváros alapos takarításával készült a hétvégi fesztiválokra. Pénteken 10 takarító és 5 karbantartó dolgozott azért, hogy jól érezzük magunkat a rendezvényeken. A Városház téri faházakat, a Lecsófesztivál sörpadjainak és asztalainak nagy részét (280 padot és asztalt) a Városgondnokság biztosította.







